Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Свято Успіння Пресвятої Богородиці – Новини Полтавської Єпархії

Свято Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня 2020 року, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, у храмі с.Старі Санжари Полавської єпархії, на малій батьківщині Святителя Мелетія, архієпископа Харківського, відбулося урочисте архієрейське богослужіння з нагоди Престольного дня.

Божественну літургію звершив віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін. Його Преосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Василій Антонь та викладач ПМДС протодиякон Яков Прутян.

Після читання Євангелія владика звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про мир в Україні та припинення епідемії коронавірусу і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після Літургії відбувся хресний хід навколо храму. По його завершенні Преосвященніший єпископ Веніамін звернувся зі словом настанови до пастви знагоди свята та закликав на усіх Боже благословення. В свою чергу отець настоятель подякував владиці за молитовну підтримку та усім присутнім за розділену радість свята.

Напередодні ввечері єпископ Веніамін очолив всенічне бдіння у Трьохсвятительському храмі Семінарії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *