У Нехворощі провели в останню путь Захисника України

13 вересня 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, настоятель Свято-Миколаївського храму села Нехвороща Новосанжарського єпархіального округу протоієрей Олександр Василевський звершив чин відспівування воїна Збройних Сил України Руслана Івановича Щербини.

Руслан виріс у Нехворощі, тут промайнули його дитинство і юність, звідси після восьмого класу пішов навчатися в Решетилівське профтехучилище. На початку 1990-х років проходив строкову військову службу. Повернувшись у Нехворощу, працював у місцевому сільськогосподарському підприємстві. Одружився, в молодій сім’ї народилася донька Юля.

У 2015-му році Руслан добровольцем пішов на Схід, служити йому довелося в Луганській області. Вже під час цієї служби здобув військовий фах піхотного снайпера. Служив півтора року, потім прийшов у село і знову працював у колективі агрофірми «Чиста криниця».

26 лютого 2022 року був у зоні бойових дій. А 4-го вересня, під час звільнення села Нововознесенське Високопільської громади, що в Херсонській області, одержав тяжке поранення, від якого через день помер у Криворізькому госпіталі.

Вічна пам’ять.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *