Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
У ПМДС розпочався новий навчалний рік – Новини Полтавської Єпархії

У ПМДС розпочався новий навчалний рік

1 вересня 2020 року, у День знань, в Полтавській місіонерській духовній семінарії відбулися урочистості, присвячені початку нового 2020/2021 навчального року.

 

У Трьохсвятительському храмі було звершено молебень перед початком навчального року, який очолив віцеректор Семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін у співслужінні викладачів у священному сані.

За богослужінням були піднесені молитви Господу Богу, небесним покровителям духовної школи – святителям Василію Великому, Григорію Богослову та Іоанну Златоусгу, рівноапостольному Миколаю Японському, преподобним Нестору Літописцю, преподобному Порфирію Кавсокаливіту та Роману Солодкоспівцю, просячи допомоги у навчанні.

Після завершення молебню владика з архіпастирськім словом звернувся до семінаристів та благословив кожного.

Далі, в Актовій залі відбулося спільне засідання викладачів, обслуговуючого персоналу і студентів, на якому обговорювалися поточні питання навчально-виховного процесу.

Відкрив засідання віцеректор єпископ Новосанжарський Веніамін. Владика привітав усіх з початком навчального року, вказав на особливості поведінки та навчання у духовній школі під час пандемії COVID-19 та закликав до виконання усіх рекомендованих заходів безпеки.

Потім, згідно регламенту, слово надали духівнику протоієрею Георгію Грабу, проректору з виховної роботи протоієрею Ростиславу Денисюку, проректору з науково-дослідної роботи протоієрею Сергію Яблуновському, завідувачу Іконописною школою С.І. Горбаню та завідувачці регентським відділенням монахині Софії (Калічиній).

Також Його Преосвященство вручив похвальні грамоти студентам за успіхи у навчанні та сумлінне несення послуху в минулому навчальному році.

Далі відбулось засідання Педагогічної ради та нарада чергових викладачів, де були обговорені актуальні питання учбового та виховного процесів.

Після завершення засідань студенти зустрілися у своїх аудиторіях з класними керівниками.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *