Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
У ПОЛТАВСЬКІЙ МІСІОНЕРСЬКІЙ ДУХОВНІЙ СЕМІНАРІЇ РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК – Новини Полтавської Єпархії

У ПОЛТАВСЬКІЙ МІСІОНЕРСЬКІЙ ДУХОВНІЙ СЕМІНАРІЇ РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1 вересня 2022 року, в День знань, у Полтавській Місіонерській Духовній Семінарії відбулися урочистості, присвячені початку нового 2022/2023 навчального року.

У Трьохсвятительському храмі була звершена урочиста Бажественна літургія, яку очолив, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, віцеректор Семінарії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін у співслужінні викладачів у священному сані.

За богослужінням були піднесені молитви Господу Богу, небесним покровителям Духовної школи – святителям Василію Великому, Григорію Богослову та Іоанну Златоусту, рівноапостольному Миколаю Японському, преподобним Нестору Літописцю, Порфирію Кавсокаливіту та Роману Солодкоспівцю, просячи допомоги у навчанні та миру в нашій країні, здоров’я її захисникам й захисницям.

Після завершення Літургії владика з архіпастирським словом звернувся до семінаристів бажаючи кожному в цей не легкий час не втрачати надії, бути люблячими до оточуючих, а найголовніше не втратити образу Божого, після вітального слова владика-віцеректор благословив кожного.

Далі, в Актовій залі відбулося спільне засідання викладачів, обслуговуючого персоналу і студентів, на якому обговорювалися поточні питання навчально-виховного процесу. Відкрив засідання віцеректор архієпископ Новосанжарський Веніамін. Владика вказав на особливості поведінки та навчання у духовній школі.

Потім, згідно регламенту, слово надали духівнику протоієрею Георгію Грабу та проректору з виховної роботи протоієрею Віталію Васильчуку.

Далі відбулось засідання Педагогічної ради та нарада чергових вихователів, де були обговорені актуальні питання навчального та виховного процесів.

Після завершення засідань студенти зустрілися у своїх аудиторіях з класними керівниками.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *