У Радивонівці провели в останню путь Захисника України

28 вересня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, настоятель храму на честь Іоанна Предтечі села Радивонівка протоієрей Віктор Петришинець у співслужінні настоятеля Петро-Павлівського храму села Кротовщина протоієрея Василія Іванічка Великобагачанського благочинія звершив чин відспівування Захисника України Іванов Сергійовича Юрченка.

Жителі зустрічали свого земляка сумними осінніми квітами, гіркими сльозами жалю та розпачу від ще однієї непоправної, болючої втрати.

Іван Сергійович народився 14 грудня 1984 року в с.Радивонівка, тут пройшли його дитинство та юність. Після закінчення місцевої школи Іван Сергійович проходив службу у лавах української армії. Демобілізувавшись повернувся до рідного села, одружився, разом з дружиною Зоєю виховував сина Сашу та, на жаль, сімейне життя не склалося.

В 2014 році пішов захищати рідну країну, був учасником бойових дій, побував у пеклі дебальцівського котла… Після повернення зустрів Вікторію, разом з якою почав налагоджувати сімейне життя, переїхав до Широкої Долини, планував майбутнє мирне життя, допомагав батькам. Та всі плани і сподівання зруйнувала страшна, безжальна війна.

Іван Сергійович без роздумів став на захист нашого спокою та незалежності.

20 вересня виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області внаслідок мінометного обстрілу стрілець-санітар Іван Сергійович Юрченко загинув.

Вічна пам’ять!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *