Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
У Сарах, що на Гадяччині провели в останню путь Захисника України – Новини Полтавської Єпархії

У Сарах, що на Гадяччині провели в останню путь Захисника України

8 листопада 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, чин відспівування Захисника України Олександра Явтушенка звершив благочинний Гадяцького округу протоієрей Ігор Цебенко у співслужінні кліриків благочиння.
Олександр Явтушенко із Сар, що у Гадяцькій громаді, загинув 1 листопада під Ягідним. У Сарах вийшли чи не всі жителі, щоб попрощатися із односельцем.
Військовослужбовця мобілізували у березні 2022 року. Він служив стрільцем-санітаром. Навесні два тижні не виходив на зв’язок — гадячани ділилися дописом про його пошук.
Олександр загинув під час виконання бойового завдання.
За професією загиблий був водієм — за цією спеціальністю закінчив Гадяцьке професійно-технічне училище. За фахом працював на Гадяцькому сирзаводі та місцевому колгоспі.
Поховали Олександра Явтушенка поряд із батьками. У воїна залишились два сини, дружина та сестра.
Вічна пам’ять.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *