Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Успіння Пресвятої Богородиці у с.Старих Санжарах – Новини Полтавської Єпархії

Успіння Пресвятої Богородиці у с.Старих Санжарах

28 серпня 2019 року, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, у храмі с.Старі Санжари Полтавської єпархії, на малій батьківщині Святителя Мелетія, архієпископа Харківського, відбулося урочисте архіерейське богослужіння з нагоди Престольного дня.

Божественну літургію звершив віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін. Його Преосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Василій Антонь та викладач ПМДС протодиякон Яков Прутян.

Після читання Євангелія владика звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після Літургії відбувся хресний хід навколо храму. По його завершенні Преосвященніший єпископ Веніамін звернувся зі словом настанови до пастви з нагоди свята та закликав на усіх Боже благословення. В свою чергу отець настоятель подякував владиці за візит, молитовну підтримку та усім присутнім за розділену радість свята.

Напередодні ввечері єпископ Веніамін очолив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м.Горішні Плавні.

Ще більше інформації на наших сторінках Facebook та Instagram.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *