В Драбинівській громаді прощалися із Захисником України

28 липня 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, благочинний Новосанжарського округу протоієрей Ярослав Михайлик звершив чин відспівування Захисника України Губарика Романа Володимировича.

Губарик Роман Володимирович народився 31 липня 1982 року в с.Кустолове. Навчався у сільській школі. Після закінчення 9 –го класу пішов навчатися в автодорожній технікум за спеціальністю механіка. Закінчивши навчання, пішов до армії. Після повернення працював у агрофірмі ТОВ «Чиста Криниця» на посаді інженера з безпеки руху. Згодом комбайнером-трактористом і механіком. За його сумлінну працю поважали колеги по роботі та односельчани. Він користувався авторитетом в селі, мав тверду громадську позицію, приймав активну участь в житті громади, завжди готовий був прийти на допомогу. Роман Володимирович був гордістю для своїх батьків, надійною опорою для дружини Ірини, клопітким, добрим та люблячим батьком для доньки Єви та сина Дмитра.

З початком війни не вагаючись вступив в територіальну оборону в Нових Санжарах, потім ніс службу у місті Бородянка, Біла Церква та Бахмут.

Військовослужбовець гранатометник першої стрілецької роти, першого стрілецького батальйону, Губарик Роман Володимирович загинув 24 липня поблизу населеного пункту Семигір’я-Кодема, Бахмудського району, Донецької області, у віці 39 років.

Вічна пам’ять.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *