В ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ БУЛО ЗВЕРШЕНЕ ВІДСПІВУВАННЯ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

15 липня 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, декан богословсько-місіонерського факультету Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії протоієрей Сергій Яблуновський та завідувач канцелярії ієрей Юрій Петролюк на Горішньоплавнівському цвинтарі звершили відспівування солдата Збройних Сил України Дмитра Бєлікова, який героїчно загинув від поранень не сумісних із життям 9 липня 2022 року поблизу смт Білогорівка Луганської області.

За богослужінням молилися близькі та друзі спочилого героя. Після Чину похорону до присутніх звернувся протоієрей Сергій та міський голова Горішніх Плавні Дмитро Биков.
Бєліков Дмитро Миколайович народився у Горішніх Плавнях майже 33 роки тому, 5 грудня 1989 року. Протягом юнацтва навчався в міській школі №4 та у Кременчуцькому ліцеї-інтернаті ім. Макаренка. Після здобуття середньої освіти вступив до політехнічного технікуму на факультет «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», де здобув кваліфікацію техніка-механіка. З 2017 року Дмитро працював у цеху безрейкового транспорту Полтавського ГЗК водієм автотранспортних засобів.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *