Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
В Котельві прощались із Захисником України – Новини Полтавської Єпархії

В Котельві прощались із Захисником України

6 березня 2024 року, помічник благочинного Котелевського округу протоієрей Роман Довганич у співслужінні настоятеля Свято-Вознесенського храму протоієрея Миколая Ковальова звершив чин відспівування Захисника України Романа Руслановича Терещенка.
Все своє коротке життя Роман пов’язав із рідною Котельвою. Тут від народився 9 вересня 1991 року, закінчив місцеву гімназію №1 ім. С.А.Ковпака. Після навчання у Полтавському професійно – технічному училищі №10, де отримав спеціальність електромеханіка з ремонту та обслуговування лічильно – обчислювальних машин, механіка з ремонту та обслуговування радіотелевізійної апаратури, знову повернувся в селище. Працював у різних сферах – на виробничих об’єктах ТОВ «Агрофірма «Маяк», оператором комп’ютерного набору у Котелевській центральній бібліотеці, займався ремонтом телефонів та телевізорів, працював у деревообробному цеху.
Спокійний, врівноважений, працьовитий та дуже порядний і відповідальний, не зважаючи на своє нелегке життя. Військовий рано втратив батьків, єдиними рідними і дорогими його серцю людьми були сестра Ольга та племінник Ярослав, для якого він був за батька.
Роман Русланович загинув 28 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Іванівське Бахмутського району на Донеччині.
Поховали Романа на Святицькому кладовищі у Котельві.
Вічна пам’ять!
Прес-служба Полтавської єпархії.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *