Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
В Котельві провели в останню путь Захисника України – Новини Полтавської Єпархії

В Котельві провели в останню путь Захисника України

15 серпня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, помічник благочинного Котелевського округу протоієрей Роман Довганич у співслужінні настоятеля Свято-Вознесенського храму селища Котельва священника Миколая Ковальова звершив чин відспівування Захисника України Стародуба Сергія Івановича.

Сергій Іванович народився 20.03.1985 року в Котельві, тут ріс та навчався, закінчив ЗОШ №4, професійно – технічне училище №54. Працював помічником бурильника в Полтавській буровій компанії та на інших роботах.

Був надійною опорою і підтримкою своїй сім’ї. Разом з дружиною Оксаною виховували 2-х прекрасних дітей Анастасію і Макара.
Доброзичливий, готовий завжди прийти на допомогу, жартівливий – за ці риси характеру Сергія любили і поважали всі, хто його знав, з ким він жив, дружив і спілкувався.

В перші місяці повномасштабної війни, з березня, він не вагаючись став на оборону незалежності та суверенітету України. Проходив службу спочатку у місцевій роті охорони, потім у складі 13 окремого стрілецького батальйону, потім 110 окремої механізованої бригади.
Він був відважним, вмотивованим воїном, надійним товаришем по службі, який врятував життя не одному своєму побратиму, але втратив своє.

Вічна пам’ять!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *