Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
В Нових Санжарах провели в останній шлях Захисника України – Новини Полтавської Єпархії

В Нових Санжарах провели в останній шлях Захисника України

26 липня 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, настоятель Свято-Троїцького храму селища Нові Санжари звершив чин відспівування Захисника України Горбункова Олексія Григоровича.

Народився військовослужбовець Олексій 24 липня 1996-го року.
Олексій Горбунков знав, що таке справжня війна із 2016 року. Тоді розпочалася його боротьба за Батьківщину, яка тривала до березня цього року. Хлопець неодноразово приймав участь в АТО та ООС на території Луганської та Донецької областей, у складі військових частин А-2802 та А1275. Згідно Указу Президента України №53/2016 був нагороджений медаллю “За участь в антитерористичній операції”.
З квітня 2021 року за контрактом потрапив до військової частини А2962 міста Маріуполь. Олексій був старшим солдатом заступником командира бойової машини-навідником-оператором другого механізованого відділення першого механізованого взводу першої механізованої роти військової частини А2962.
На початку березня його життя обірвалося у пеклі “Азовсталі”. На жаль, через високу інтенсивність бойових дій поховати на рідній землі загиблого змогли тільки сьогодні.
У Героя залишився син Макарчик, дружина Анна, мати Валентина Олексіївна та батько Григорій Влодимирович.
Вічна пам’ять.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *