Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
В Яреськах провели в останню путь Захисника України – Новини Полтавської Єпархії

В Яреськах провели в останню путь Захисника України

21 травня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, чин відспівування Захисника України Заяри Руслана звершив благочинний Дикансько-Шишацького округу протоієрей Богдан Брянчик у співслужінні духовенства благочинія.
Руслан народився 5 лютого 1980 року в Харенках на Шишаччині. Дитинство та юність минули в Яреськах. Потім була строкова служба в Збройних Силах України, навчання у Луганському училищі міліції. Певний час працював помічником оперативного уповноваженого у Полтаві. Далі – робота в охоронних структурах.
З перших днів повномасштабного вторгнення росії був мобілізований на захист Батьківщини. Боронив країну від ворога у складі Національної гвардії України. Загинув 17 травня у селі Кузьмине Кремінської громади Сєвєродонецького району Луганської області.
Вічна пам’ять!
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *