Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Відбулася паломницька поїздка до святинь Західної України. – Новини Полтавської Єпархії

Відбулася паломницька поїздка до святинь Західної України.

З 25 по 27 грудня 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, Паломницьким відділом Полтавської єпархії була організована поїздка до святинь Західної України.

Ранком 25 грудня, в день пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського, наші паломники молилися за Божественною Літургією в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, потім вони вклонилися преподобним отцям Печерським, мощі яких спочивають у Ближніх та Дальніх печерах Святої Лаври. Далі вони відвідали Київський Свято – Введенський монастир, де помолились до Божої Матері, перед Її чудотворною іконою “Призри на смирение”.
Потім маршрут проходив через Корецький жіночий монастир, що на Рівненщині, де полтавські паломники знову принесли свої молитви та благання до Богородиці, перед Її чудотворною іконою “Споручниця грішних”.
Підкріпивши свої сили смачним обідом у монастирській трапезній, вирушили далі до Свято – Успенської Почаївської Лаври.
Наступного дня, 26 грудня, наші паломники молилися за Божественною Літургією в Троїцькому Соборі обителі, після чого вклонилися лаврським святиням, – чудотворній “Почаївській” іконі Божої Матері, нетлінним мощам преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, а також цільбоносній стопі Богородиці, місцю де Вона Сама з’явилася і лишила відбиток стопи в далекому ХІІІ столітті.
Після чого, вирушили в паломництво до монастирів Тернопільщини: Кременецького та Загаєцького, освяченого на честь святителя Іоанна Милостивого, патріарха Олександрійського, а також відвідали скит святої праведної Анни, де змогли напитися цілющої води, а дехто навіть пірнав у святе джерело. Відвідали музей, в якому знаходяться особисті речі преподобного Амфілохія Почаївського.
27 грудня, у неділю Святих праотців, паломники почали свій ранок з Божественної Літургії в Почаївській Лаврі. Потім відвідали монастирський скит на честь Святого Духа, та чернечий цвинтар, де проспівали “Вічну пам’ять” почившій братії Почаївської Лаври. Після цього, відвідали ще Покровський монастир в селищі Гоща на Рівненщині, і сповнені духовної радості, пізно вночі повернулися в Полтаву.
Ця поїздка, програма якої була дуже насичена, дала можливість кожному ще і ще раз заглянути у свою душу, подякувати Господу Богу за Його щедрі і багаті милості, які Він явив нам, та попросити Божого благословення на майбутній 2021 рік!
Долучайтеся до наших майбутніх поїздок:
– Святогірська Лавра(+ Харків, Ізюм) (30-31 січня)
– Київ, на святкування дня пам’яті священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького (7 лютого).
Долучайтеся, разом буде цікаво!!!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *