Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Відбулося засідання Вченої ради ПМДС – Новини Полтавської Єпархії

Відбулося засідання Вченої ради ПМДС

24 серпня 2019 року у Полтавській місіонерській духовній семінарії відбулося засідання Вченої Ради. З благословення ректора семінарії, Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, засідання очолив віцеректор – Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін.

Засідання розпочалося з молитви.

На початку роботи Його Преосвященство привітав членів Ради з початком навчального року, озвучив повідомлення щодо навчального процесу та розподілу посадових обов’язків.

Також владика Веніамін запропонував на розгляд кандидатів на отримання іменної стипендії Предстоятеля Української Православної Церкви та стипендії імені святителя Димитрія Ростовського. Обрали кращих.

Члени Ради мали міркування: щодо проведення семінарської богословської конференції, присвяченої пам’яті священносповідника Афанасія (Сахарова), тематикою якої буде літургічна творчість і сповідництво у XX ст.; про участь викладачів та студентів у всеукраїнських і міжнародних конференціях та з’їздах; про проведення музичних лекторіїв, концерту духовних піснеспівів спільно з відділом культури і туризму Горішньоплавнівської міської ради у міському парку культури та відпочинку. Розглянули питання щодо участі Іконописної школи у всеукраїнських виставках ікон.

Далі декан богословсько-місіонерського факультету та завідувачі Іконописною школою та регентським відділенням проінформували присутніх про стан готовності структурних підрозділів до початку нового навчального року та запропонували ряд проектів розвитку їх діяльності.

У ході засідання також було розглянуто інші питання порядку денного та прийнято відповідні рішення.

Ще більше інформації на наших сторінках Facebook та Instagram.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *