Відійшла до Господа настоятелька Хрестовоздвиженського монастиря ігуменя Сергія

26.05.2020 року ввечері, о 22 годині 25 хвилин, після тяжкої хвороби відійшла до Господа настоятелька Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря Української Православної Церкви ігуменя Сергія (Алєксєєнко Зінаїда Семенівна).

Народилася ігуменя Сергія 08.03.1936 року на Полтавщині. Після навчання за фахом будівельника – конструктора з молоду до самої пенсії працювала в Полтавському проектному інституті. Час виходу на пенсію співпав з часом відкриття та відродження Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря після повернення його Церкві в напівзруйнованому стані. Увесь тягар відбудови та становлення монастирського життя відчула на собі пострижена в мантію архімандритом Германом (Тимоніком) 11.03.1993 року матушка Сергія, котра з кінця грудня 1991 року старанно працювала для прикрашення та розвитку обителі.
10.02.2011 року рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви було затверджено подання Високопреосвященного Филипа, керуючого Полтавською єпархією, про призначення монахині Сергії настоятелькою Хрестовоздвиженського монастиря з возведенням її в сан ігумені та возложенням наперсного хреста.

Відспівування ігумені Сергії відбудеться 28 травня 2020 року о 12 годині у соборі Хрестовоздвиженського жіночого монастиря в м. Полтаві.

Вічна Вам пам’ять, дорога матушко ігуменя!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *