Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Відкриття виставки нагрудних хрестів «Хрести України. Північ». – Новини Полтавської Єпархії

Відкриття виставки нагрудних хрестів «Хрести України. Північ».

31 січня 2020 року, в Краєзнавчому музеї міста Горішні Плавні відбулося відкриття виставки нагрудних хрестів «Хрести України. Північ».

Єдиний в Україні і Східній Європі Музей Хреста представляє понад 1200 експонатів з Київської, Чернігівської та Житомирської областей України – від часів Хрещення Русі через епоху Великого князівства Литовського і козацьку добу до початку ХХ століття.

Музей Хреста створено на базі особистих колекцій відомого дніпровського історика, археолога і дослідника старовини Віктора Векленка.

З благословення ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у відкритті виставки взяв участь проректор з виховної робори Семінарії протоієрей Ростислав Денисюк. Отець Ростислав звернувся до присутніх з вітальним словом, та розповів про хрест, як головний символ християнства.

Експозицію представив сам засновник Музею Хреста Віктор Олексійович Векленко.

Виставка працюватиме до 29 квітня 2020 року.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *