Відспівування ієрея Романа Веклюка

22 грудня 2023 року секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук у співслужінні духовенства Карлівського благочиння очолив чин відспівування ієрея Романа Веклюка у Свято-Покровській церкві села Лип’янка Полтавського району, в якій він був настоятелем.

Народився отець Роман 31 травня 1990 року в селі Велика Каратуль Переяслав-Хмельницького району Київської області. З дитинства відвідував храми за місцем проживання батьків. Підростаючи, навчався у Недільній школі та ніс послух паламаря. У 2011 році вступив до Полтавської місіонерської духовної семінарії, а у 24 роки був висвячений у духовний сан.

За сумлінне служіння Церкві Христовій Високопреосвященним Филипом, митрополитом Полтавським і Миргородським нагороджений Палицею.

20 грудня 2023 року ієрей Роман Веклюк  трагічно загинув у автокатастрофі.

Керуючий єпархією митрополит Полтавський і Миргородський Филип, духовенство та віряни єпархії висловлюють щирі співчуття дружині покійного ієрея Романа матушці Ларисі, яка лишилася вдовою з малолітніми дітьми. Нехай Господь упокоїть новопреставленого пастиря в оселях праведних.

Вічна пам’ять отцю Роману та вічний спокій!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *