Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Візит священників до Велико-Сорочинського інтернату для дітей – Новини Полтавської Єпархії

Візит священників до Велико-Сорочинського інтернату для дітей

По благословіню Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа голова відділу благодійності та соціального служіння Полтавської єпархії УПЦ протоієрей Андрій Сімон здійснив візит до Велико-Сорочинського інтернату для дітей.

Спільно з настоятелем храму Преображення Господнього в с.Великі Сорочинці протоієреєм Іоанном Сидором відбулося духовне спілкування священників з мешканцями та працівниками інтернату та, звісно, передана благодійна допомога, зібрана волонтерами православного Центру Благо завдяки пожертвам небайдужих людей.
Солодкі гостинці, розвиваючі ігри, спортивний інвентар, канцелярське приладдя, іграшки, одяг, засоби гігієни – все , що так необхідно на даний час для проживання в інтернаті майже 100 осіб із числа переселенців.
Волонтери та адміністрація висловлює вдячність всім, хто приєднується до творення справ милосердя в такий нелегкий для всіх час!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *