Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Волонтери центру “Благо” відвідали дитячий будинок в с. Михайлівка – Новини Полтавської Єпархії

Волонтери центру “Благо” відвідали дитячий будинок в с. Михайлівка

3 листопада 2019 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, волонтери центру “Благо”, який діє при єпархіальному відділі соціального служіння та благодійності, спільно з парафіянами Петро-Павлівського храму м. Полтави відвідали вихованців Полтавського навчально-реабілітаційного центру в с.Михайлівка Диканського району і маленьких пацієнтів 9-го відділення Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім. А.Ф.Мальцева.

З якою непідробною радістю зустрічали Михайлівські дітлахи гостей! І духовна бесіда керівника центру “Благо” протоієрея Андрія Симона, і заняття творчістю з волонтерами, і гостинці-солодощі – як все це потрібно і важливо для тих, хто по-особливому цього потребує. Навчально-реабілітаційний центр отримав також одяг та іграшки для своїх вихованців.

Попрощавшись з вдячними дітьми, волонтери вирушили в обласну психіатричну лікарню. Гуманітарну допомогу отримали і дорослі, і діти 9-го відділення цього лікувального закладу.

Як уважно діти слухали слово про Спасителя, яке так просто, і в той же час проникливо сказав отець Андрій. Багато хто тільки сьогодні навчилися здійснювати хресне знамення. Видно було, як чекали сьогодні діти цих небайдужих людей, як бігли назустріч “благовцям”, як міцно обіймали, не стримуючи сліз.

Таким ось теплим і душевним видався дощовий день листопаду.

Ще більше інформації на наших сторінках Facebook та Instagram.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *