ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЄ

2 червня 2022 року, в день Вознесіння Христа Спасителя, з благословіння ректора Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії Української Православної Церкви Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, вікарій Полтавської єпархії віцеректор Семінарії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін очолив Божественну літургію в Свято-Миколаївському соборі м. Горішні Плавні.

Його Високопреосвященству співслужили викладачі Семінарії в священному сані та клірики собору.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення війни, мир в Україні та здоров’я захисників Батьківщини.

Після читання Святого Євангелія до віруючих зі словом проповіді звернувся ієрей Юрій Петролюк.
Піснеспіви Божественної літургії виконували два хори: чоловічий – під керівництвом студента читця Олексія Ільченка та соборний – під керівництвом викладачки Семінарії Олени Володимирівни Будим.

Після закінчення Божественної літургії владика-віцеректор звернувся до парафіян з повчальним словом та благословив усіх.

Також цього урочистого дня були вручені дипломи тим випускникам богословсько-місіонерського факультету та факультету регентів-псаломщиків, які попри військовий стан в Україні все ж таки змогли завершити курс навчання у вказаній Семінарії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *