Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Вихованці недільної школи Макаріївського собору спробували відчути, як жити в монастирі – Новини Полтавської Єпархії

Вихованці недільної школи Макаріївського собору спробували відчути, як жити в монастирі

21 червня 2022 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, вихованці недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору м. Полтави на чолі зі священиком Нікітою Кузьмиком провели день у Горбанівському монастирі.

Згідно монастирському уставу, день почався зі спільної молитви: спочатку діти помолилися у монастирському храмі, вклонилися місцевим святиням, а потім спільно з сестрами монастиря на чолі з ігуменією Ангеліною здійснили хресний хід навколо храму. Співаючи “Богородице Діво радуйся…” кожен присутній ніс ікону і благословляв нею всі чотири сторони світу.

Підкріпившись смачною монастирською трапезою, діти відправилися на послух. Прибирали у капличці біля святого джерела, поливали дерева, доглядали за квітами. Матушки з терпінням і любов’ю навчали, що будь-яку роботу потрібно виконувати старанно і з молитвою.

Всі охочі окунулися у святому джерелі. Майже для кожного це було вперше.

Діти радісні повернулися додому і вже з нетерпінням чекають наступного паломництва до монастиря.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *