Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Вихованці недільних шкіл Новосанжарщини відвідали Полтаву – Новини Полтавської Єпархії

Вихованці недільних шкіл Новосанжарщини відвідали Полтаву

25 липня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, вихованці Недільних шкіл Свято-Троїцького храму міста Нові Санжари та Свято-Георгіївського села Лелюхівка Новосанжарського благочинія на чолі із священником Вололимиром Костенком та священником Володимиром Чередніченком здійснили подорож до православних перлин Полтави.

З самого ранку вирушили до Свято- Макарівського собору, в якому знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці “Горбанівська”, де просили Богородицю про такий бажаний для усіх мир в Україні, звичайно дехто з дітей загадував і свої бажання: хтось просив здоров’я, розуму, мудрості…

Звідти попрямували на найвищу точку Полтави в Хрестовоздвиженський монастир, приклонилися до рак святих, до чудотворної ікони Богородиці “Уповання всіх кінців землі”, попросили заступництва для нашої Батьківщини, піднялися на дзвіницю, висота якої 47 метрів і помилувалися краєвидами Полтави.

А далі переїхали до Полтавського музею авіції та космонавтики. А ви знаєте скільки всього зробили наші земляки для досліждення, освоєння, підкорення космічних просторів? Якщо ні, то вам обов’язково потрібно відвідати цей музей!

Останньою точкою нашої подорожі був монастир на честь Горбанівскої ікони Божої Матері – те святе місце, де і була знайдена за переказами козаком Горбанем ікона, з тих часів і до тепер на цьому місці б’є джерело із цілющої водою.

Ну і як же без перекусів у дорозі: їли монастирську випічку та морозиво, відвідали піцерію “Коло”, у самому центрі Полтави, пили водичку, каву, лимонад, квас та чай.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *