Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Храмове свято Свято-Троїцького Велико-Будищанського жіночого монастиря – Новини Полтавської Єпархії

Храмове свято Свято-Троїцького Велико-Будищанського жіночого монастиря

8 червня 2020 року, в день Святого Духа, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну літургію у Велико-Будищанському Свято-Троїцькому жіночому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, клірики обителі та Полтавське духовенство.

На малому вході за старанні труди на благо Української Православної Церкви протоієрей Віталій Бурківський був нагороджений правом носіння палиці.

За богослужінням молилася ігуменя Нона з сестрами обителі.

Пісненоспіви Божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

На сугубій єктенії були вознесені молитовні прохання про позбавлення українського народу від епідемії коронавируса, молитва про медичних працівників, які самовіддано борються з поширенням інфекції і рятують людські життя, а також сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Проповідував ігумен Афанасій Бідний

Після завершення богослужіння выдбувся Хресний хід навколо храму, а після Архіпастир звернувся до віруючих зі словом настанови та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *