Єпископ Веніамін відвідав штаб санаторію “Медичний центр Национальной Гвардії України” Нові Санжари”

21 лютого 2020 року, Преосвященніший Веніамін, єпископ Новосанжарський, вікарій Полтавської єпархії, у супроводі кліриків, відвідав штаб санаторію “Медичний центр Национальной Гвардії України” Нові Санжари” і мав розмову з начальником відділу кадрів Яловегою Наталією Богданівною, яка знаходиться на даний момент в штабі неізольованому від людей і відповідає за зв’язок з громадськістю.

У бесіді єпископ Веніамін запевнив Наталію Богданівну, що вся необхідна духовна допомога для тих братів і сестер, хто перебуває у карантині з боку Полтавської єпархії УПЦ буде надана.

На даний момент, після вчорашніх подій, всі сили працівників кинуті на створення максимально комфортних побутових умов – додатково завозяться продукти харчування та необхідне обладнання, проводяться роботи з персоналом.
 
Начальник відділу кадрів подякувала за співчуття і співпереживання і повідомила, що як тільки будуть закриті всі питання життєзабезпечення тих хто перебуває в карантині громадян України, їм буде запропонована і духовна допомога в нашій особі.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *