Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
30-річчя відродження Мгарського монастиря – Новини Полтавської Єпархії

30-річчя відродження Мгарського монастиря

15 травня 2023 року, в день пам’яті святителя Афанасія, патріарха Царгородського, Лубенського чудотворця у Спасо-Преображенському Мгарському монастирі молитовно відзначили 30-річчя від дня його відродження.

В цей день Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну літургію в головному соборі обителі у співслужінні вікарія Черкаської єпархії Високопреосвященнішого архієпископа Золотоніського Іоанна та вікарія Полтавської єпархії Високопреосвященнішого архієпископа Новосанжарського Веніаміна.

Преосвященним владикам співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний монастиря архімандрит Ніканор (Лагутін), братія обителі, благочинні та духовенство Полтавської єпархії і гості у священному сані.

Піснеспіви Божественної Літургії виконали чоловічий архієрейський квартет під керівництвом протодиякона Георгія Лінда та зведений хор духовенства Полтавської єпархії під керівництвом протодиякона Михаїла Костенка.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після запричастного вірша проповідував протоієрей Борис Кондрат.

Після Божественної літургії був завершений хресний хід з іконою святителя Афанасія довкола монастирського собору.

Насамкінець митрополит Филип подякував владикам, духовенству та мирянам за спільну молитву, звернувся з архіпастирським словом та благословив усіх.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *