Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
День пам’яті святого уродженця Полтавської землі – святителя Іоасафа – Новини Полтавської Єпархії

День пам’яті святого уродженця Полтавської землі – святителя Іоасафа

17 вересня 2020 року, в день пам’яті святого уродженця Полтавської землі, настоятеля і першого архімандрита Спасо-Преображенського Мгарського монастиря – святителя Іоасафа, єпископа Білгородського, чудотворця, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський звершив Божественну літургію в храмі на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії міста Полтави.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, благочинний Полтавського градського округу протоієрей Іоанн Корнієнко, клірики храму та духовенство міста Полтави.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавируса і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Песнеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

Після запричастного вірша протоієрей Сергій Касьяненко звернувся до віруючих зі словом проповіді.

По завершенні богослужіння Високопреосвященніший Владика привітав парафіян з днем пам’яті святителя Іоасафа і благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *