Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
ДЕНЬ ЗНАНЬ В ПОЛТАВСЬКІЙ МІСІОНЕРСЬКІЙ ДУХОВНІЙ СЕМІНАРІЇ – Новини Полтавської Єпархії

ДЕНЬ ЗНАНЬ В ПОЛТАВСЬКІЙ МІСІОНЕРСЬКІЙ ДУХОВНІЙ СЕМІНАРІЇ

1 вересня 2023 року, в День знань, у Полтавській Місіонерській Духовній Семінарії відбулися урочистості, присвячені початку нового 2023/2024 навчального року.

У Трьохсвятительському храмі було звершено урочистий молебень перед початком навчання, який очолив, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, віцеректор Семінарії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін у співслужінні викладачів у священному сані.

За богослужінням були піднесені молитви Господу Богу, небесним покровителям Духовної школи – святителям Василію Великому, Григорію Богослову та Іоанну Златоусту, рівноапостольному Миколаю Японському, преподобним Нестору Літописцю, Порфирію Кавсокаливіту та Роману Солодкоспівцю, просячи допомоги у навчанні та миру в нашій країні, здоров’я її захисникам й захисницям.

Після завершення молебню владика з архіпастирським словом звернувся до семінаристів бажаючи кожному в цей не легкий час не втрачати надії, бути люблячими до навколишніх, а найголовніше не втратити образу Божого. Після вітального слова владика-віцеректор благословив кожного.

Далі, в Актовій залі відбулося спільне засідання викладачів і студентів, на якому обговорювалися поточні питання навчально-виховного процесу. Владика Веніамін вказав на особливості поведінки та навчання у духовній школі.

Потім, згідно з регламентом, слово надали проректору з виховної роботи протоієрею Віталію Васильчуку.

Після завершення засідання студенти зустрілися у своїх аудиторіях з класними керівниками.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *