Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

1 вересня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, керівник єпархіального відділу благодійності та соціального служіння протоієрей Андрій Сімон та настоятель Свято-Пантелеймонівського храму міста Полтави протоієрей Сергій Дубовий разом з волонтерами Центру “Благо” відвідали відділення раннього дитинства Полтавської дитячої міської клінічної лікарні, Полтавський навчально-реабілітаційний центр, Полтавський Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі Благодійної організації “Світло надії” і Центр ім. Вмч. Георгія Побідоносця, який діє на базі Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в Полтаві.

Метою заходів було надання духовної та благодійної матеріальної допомоги тим, хто знаходиться в цих установах і закладах. А це – діти-сироти, хворі діти, сім’ї переселенців із зони активних бойових дій, люди із складним минулим та без постійного місця проживання.

Під час зустрічі із представниками керівництва лікарні та вказаних центрів, дітьми і дорослими, які там перебувають священники поздоровили всіх присутніх зі святом Успіння Пресвятої Богородиці, сказали слова теплої підтримки, поспілкувались на важливі теми духовного життя, закликали жити за Заповідями Божими.

Також, як прояв християнської любові була надана гуманітарна допомога волонтерами від небайдужих людей у вигляді одягу, взуття, різних продуктів харчування, ігор, іграшок та інших речей.

У відповідь пролунали слова вдячності Богу і тим, хто виявив співстраждання.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *