Хресний хід навколо Полтави з Горбанівською іконою Божої Матері.

24 червня 2022 року, у п’ятницю в день святкування ікони Божої Матері “Достойно есть”, або “Милуюча”, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородський Филипа, священнослужителі та парафіяни Свято-Макаріївського кафедрального собору м. Полтави здійснили хресний хід навколо Полтави з Горбанівською іконою Пресвятої Богородиці.
Учасники Хресної ходи спочатку в Макаріївському соборі відслужили молебень з акафістом перед іконою Богородиці “Достойно есть”, далі переїхали до Вознесенського храму, де помолилися перед іконою Божої матері «Володимирська-Пушкарівська». Потім піднесли молитви до святого мученика Іоанна Воїна, у храмі на його честь, де особливо помолилися за захисників України. Наступним був Сампсонівський храм, у якому прочани молилися його покровителю – преподобному Сампсону Странноприїмцю, щоб він допоміг знайти прихисток біженцям і послав милість тим, хто їх приймає. Далі богомольці відвідали Полтавський Хрестовоздвиженський жіночий монастир, де помолились перед іконою Пресвятої Богородиці “Уповання всіх кінців землі”. Насамкінець прочани відвідали храм Різдва Богородиці та Горбанівський Богородицький жіночий монастир.
Під час хресного ходу духовенство та віруючі підносили молитви про мир на українській землі, щоб Господь зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, і щоб благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.
Під час молитовного об’їзду весь час звершувалося читання акафісту до Горбанівської ікони Божої Матері.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *