В ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ БУЛО ЗВЕРШЕНЕ ВІДСПІВУВАННЯ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

24 червня 2022 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородський Филипа, віцеректор Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін на Горішньоплавнівському цвинтарі звершив відспівування старшого солдата Збройних Сил України В’ячеслава Кіндера, який героїчно загинув від поранень не сумісних із життям 18 червня 2022 року поблизу с. Новобахмутівка Донецької області.

Владиці співслужили благочинний Горішньоплавнівського округу протоієрей Георгій Граб та завідувач канцелярії ієрей Юрій Петролюк. Перед початком богослужіння архієпископ Веніамін виголосив проповідь.

Після Чину похорону зі словом співчуття звернувся міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков, який у прощальній промові зазначив: «Вячеслав Кіндер народився 13 лютого в м. Комсомольську, навчався у загальноосвітній школі № 6. Потім вступив до професійно-технічного училища №15 і після його закінчення служив у лавах Збройних сил України. Із 1999 року він майже 20 років трудився у спеціалізованому цеху виробництва вибухових робіт на ПрАТ «Полтавський ГЗК». Я особисто працював із Вячеславом майже 10 років, дуже добре його знав. Хочу поділитися з вами спогадами: коли у 2000 році на День металурга цех вибуховиків вперше заявився на змагання «Козацькі багатоборства», Слава вже тоді показав себе лідером, спортивною людиною, сильною особистістю. Завдяки йому цех переміг у цих змаганнях. Потім Слава успішно пройшов підготовку з вибухової справи в спеціальному навчальному центрі, отримав посвідчення вибуховика й довго працював на Полтавському ГЗК. У 2015-2016, 2018 роках він захищав Батьківщину, суверенітет України на Сході. Із першого дня війни Слава пішов на фронт, добре воював, про що свідчать його державні нагороди. Ми будемо пам’ятати його завжди. Добрий був чоловік, сталевий воїн ЗСУ — Вячеслав Кіндер. Слава Україні!»

Вічна пам’ять спочилому захиснику України рабу Божому В’ячеславу!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *