Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Неділя 27-ма після П’ятидесятниці – Новини Полтавської Єпархії

Неділя 27-ма після П’ятидесятниці

18 грудня 2022 року, у Неділю 27-му після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Сави Освяченого, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі міста Кобеляки.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Кобеляцького округу протоієрей Василій Сверлович, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, клірики благочиння та Полтавське духовенство.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

На Малому Вході настоятель храму протоієрей Василій Сверлович був удостоєний високої церковної нагороди – права служіння з відкритими царськими вратами до “Отче наш”.

Після запричастного вірша протоієрей Михаїл Волощук звернувся до віруючих зі словом проповіді.

Після завершення Божественної літургії Владика привітав віруючих зі святом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *