Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Полтавська семінарія допомагає переселенцям – Новини Полтавської Єпархії

Полтавська семінарія допомагає переселенцям

З початку повномасштабної війни, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, в гуртожитку Полтавської місіонерської духовної семінарії Української Православної Церкви проживають вимушено переселені особи. Їхня кількість, в різні часи, коливалася від 20 до 85 людей; вік від 2 до 78 років.

Спільно з Центром надання гуманітарної допомоги міста Горішні Плавні, Полтавським гірничо-збагачувальним комбінатом, ГО “Друзі спільноти святого Егідія” Sant’Egidio.ua , БФ “Помагаєм”, ГО “Проліска” Духовна школа дбала і дбає про побут братів і сестер, які опинилися у складних обставинах.

Крім нагальних проблем, персонал семінарії та педагоги Духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському архієрейському подвор’ї м.Горішні Плавні докладають зусилля для психологічної акліматизації в нових умовах життя тимчасово переселених людей.

Всіма силами Місіонерська Семінарія УПЦ намагається допомогти нужденним, втішити тих, хто перебуває у відчаї та подарувати тепло й затишок для тих хто втратив домівки.

Ми дякуємо всім хто долучився й буде долучатися до справ милосердя!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *