Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Немає перепони для добра – Новини Полтавської Єпархії

Немає перепони для добра

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, в дні великодніх свят волонтери єпархіального відділу соціального служіння та благодійництва спільно з небайдужими полтавцями, проявляючи любов і турботу до ближнього, здійснювали справи милосердя.

У цей нелегкий час допомагав хто чим міг: хтось шив захисні маски, хтось пожертвував на матеріали для них і на покупку продуктів, інші купували потрібні продукти і предмети першої необхідності. Були й ті, хто допомагав з доставкою на особистому транспорті. Також істотну допомогу надало керівництво Полтавської єпархії.

Взагалі, важкі часи – дуже цікавий і значимий період в житті кожного з нас. Саме зараз ми можемо краще дізнатися свою душу, заглянувши в неї глибше. Чи справжній я християнин? Чи справді я люблю ближнього або моя любов – це всього лише “чергова” посмішка у відповідь на такі ж схвалення з боку оточуючих? Так чи проявляється справжня любов, яка “… милосердствує …, не шукає свого, усе зносить, … у все, сподівається всього, усе терпить”? І чи можемо ми сьогодні наслідувати приклад Євангельської бідної вдови, яка “… з убозтва свого весь прожиток, що мала”

Центр “Благо” при єпархіальному відділі соціального служіння та благодійництва на чолі з протоієреєм Андрієм Симоном об’єднує тих людей, які готові допомагати, тих, хто не може залишатися байдужим, коли комусь важко.

Ось і зараз “благовци” не залишили без уваги самотніх людей і багатодітні сім’ї, словом, тих, хто не може зараз подбати про себе сам.

А на вітальне “Христос Воскрес!” вдячні люди відповідали “Воістину Воскрес!”, і в цій відповіді відчувалася надія і віра у велику любов Господа до всіх стражденним, частинку якої мають щастя передати наші небайдужі волонтери.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *