Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ – Новини Полтавської Єпархії

СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ

У ніч з 18 на 19 квітня 2020 року, свята із свят і торжества із торжеств – Світлого Христового Воскресіння, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін очолив Пасхальну утреню та Божественну літургію святителя Іоана Золотоуста у Свято-Миколаївському соборі м. Горішні Плавні.

Розпочалося богослужіння з читання Діянь Святих Апостолів, а за півгодини до півночі перед Святою Плащаницею була відслужена полуношниця Великої Суботи з читанням канону «Волною морською…».

Рівно опівночі тихим співом «Воскресение Твое Христе Спасе» розпочався хресний хід, після якого слідувала Пасхальна утреня і Божественна літургія.

За літургією Пасхальне Євангельське зачало прочитали п’ятьма мовами: церковно-слов’янською, українською, російською, грецькою та англійською.

За богослужінням були піднесені сугубі молитви про позбавлення від коронавірусної інфекції та про здоров’я медичних працівників.

Після заамвонної молитви Його Преосвященство освятив артоси.

На завершення богослужіння було зачитане Пасхальне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *