Нові роботи викладачів та студентів іконописної школи Полтавської семінарі

При Полтавській Місіонерській Духовній Семінарії, з благословіння ректора духовної школи Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, діє іконописна школа ім. преп. Порфирія Кавсокаливіта.

Ікону Різдва Христового, яку написали іконописці вже відправили у місто Нью Йорк, США.

Також, нові композиції було змонтовано в храмі святого пророка іллії, Волинської єпархії та Хрестовоздвиженському монастирі села Старий Чорторийськ.

Останньою роботою було написання шести ікон святого Спиридона Тримифунтського для храму на честь цього святого в місті Дніпро.

25 грудня 2023 року, у день пам’яті святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського, чудотворця, настоятель протоієрей Димитрій Сороковий після святкової Божественної літургії подарував ікону святителя Спиридона написану іконописцями до цього дня, митрополиту Дніпропетровському і Павлоградському Іринею, з нагоди престольного свята.

Одна з цих ікон настоятель Насамкінець настоятель храму протоієрей Димитрій Сороковий подякував митрополиту Іринею за архіпастирський візит та подарував ікону святителя Спиридона написану іконописцями до цього дня.

Іконописна школа ім. преп. Порфирія Кавсокаливіта Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії УПЦ здійснює підготовку іконописців згідно з церковним освітнім стандартом базової вищої духовної освіти.

Поряд з лекціями, науковими і практичними заняттями в житті Семінарії стоїть молитва, участь студентів в Таїнствах Церкви. Для благочестивого спонукання вихованців упродовж навчального року, один раз на місяць, встановлено загальні Таїнства Сповіді і Причастя Святих Христових Таїн.

Під час навчання студенти опановують техніку іконопису, монументального сакрального живопису, основи мозаїки та реставрації.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *