Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
ПАМ’ЯТЬ СВЯТИХ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ ЄПАРХІЇ – Новини Полтавської Єпархії

ПАМ’ЯТЬ СВЯТИХ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

21 червня 2023 року в день прославлення святих Олександрійської єпархії Високопреосвященніший митрополит Олександрійський і Світловодський Боголєп очолив святкову Божественну літургію у кафедральному соборі Покрова Божої Матері м. Олександрії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На запрошення митрополита Боголєпа, архієпископ Новосанжарський Веніамін долучився до вшановування пам’яті святих Олександрійської єпархії, співслуживши правлячому архієрею.

Після запричасного вірша до віруючих зі словами настанови звернувся Високопреосвященніший архієпископ Веніамін.

По традиції також був звершений хресний хід навколо кафедрального собору м. Олександрії.

Керуючий Олександрійською єпархією митрополит Боголєп виголосив вітальне слово і звернувся до присутніх із словами проповіді в котрій підкреслив важливість події як для нас, так і для нащадків, наголосивши що ми повинні бути вдячні Господу Богу за його милість до нас та подякував Високопреосвященнішому архієпископу Веніаміну, секретарю управління Олександрійської єпархії, благочинним, духовенству та всім вірним Української Православної Церкви і причетним до цієї події.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *