Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

20 червня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, керівник єпархіального відділу благодійності та соціального служіння протоієрей Андрій Сімон, настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Знамення» міста Полтави священник Сергій Дебре разом з волонтерами і прихожанами Петро-Павлівського храму міста Полтави надали гуманітарну допомогу у вигляді духовної літератури та одягу, людям, які є вимушеними переселенцями із зони активних бойових дій, пацієнтам Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева та засудженим Державної установи “Роменська виправна колонія №56”.
Під час зустрічі з представниками адміністрації лікувальної установи відбулося спілкування на духовні теми та наболілі питання.
Людям, тимчасово позбавленим волі допомога була переслана завдяки послугам “Нової пошти”.
Всі, хто отримав гуманітарну допомогу виразили велику подяку благодійникам за їх щиру любов і милосердя до Бога і ближнього.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *