Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

13 березня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, голова єпархіального відділу благодійності та соціального служіння протоієрей Андрій Сімон, священики Сергій Дебре та Олександр Голохвастов, протодиякон Георгій Лінда разом з волонтерами центру “Благо” здійснили традиційний візит до 9-ого дитячого відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева, де проходять курс лікування діти (зокрема діти-сироти та діти із сімей вимушених переселенців із зони бойових дій).

Священнослужителі звернулись зі словом проповіді до представників адміністрації та пацієнтів установи. Потім були цікаві та корисні ігри з дітьми за участю волонтерів.

Насамкінець дітей пригостили солодощами, а також була надана благодійна допомога у вигляді ковбасних виробів, фруктів,солодощів, домашньої випічки та ін., за що щиро подякували всі, хто її отримав.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *