Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Православна молодь Полтавщини бере учать в культурних заходах міста – Новини Полтавської Єпархії

Православна молодь Полтавщини бере учать в культурних заходах міста

27 березня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, Молодіжка імені святителя Іларіона (Юшенова), Полтавського чудотворця на чолі з настоятелем Свято-Вознесенського храму села Покровське Решетилівського благочинія ієромонахом Платоном (Педаном) та викладачем Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії Володимиром Сахном завітали на Вечір поезії та есеїстики, а також діалогів про слово та війну полтавців Юлії Стиркіної та Олександра Лук’яненка, який проходив у Центрі Дія. Бізнес.
Поетичні діалоги “Війна і Слово” це соціокультурний проєкт, який відбувся завдяки співпраці Громадської організації “Об’єднані Надією” та Кафедри культурології ПНПУ імені В.Г.Короленка.
Полтавська молодь дякує організаторам за змістовний вечір та чарівне мистецтво слова, яке так необхідне сьогодні кожному.
26 березня 2023 року в будиночку, що біля Свято-Макаріївського кафедрального собору відбуватись спільний перегляд християнського фільму «Полліана».
Чудова історія для тих, хто не хоче журитися і засмучуватися, а хоче радіти життю такому, як воно постає.
Молодіжка імені святителя Іларіона (Юшенова), Полтавського чудотворця запрошує провести час з користю для душі в компанії друзів.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *