Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Свято П’ятидесятниці – Новини Полтавської Єпархії

Свято П’ятидесятниці

7 червня 2020 року, в день П’ятидесятниці, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін очолив Божественну літургію в Свято-Миколаївському соборі Архієрейського подвор’я міста Горішні Плавні.

Його Преосвященству співслужили ключар собору протоієрей Георгій Граб та викладачі Семінарії у священному сані.

Тексти Святого Письма були прочитані церковнослов’янською та українською мовами.

Після читання Святого Євангелія архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням була вознесена сугуба молитва про позбавлення українського народу від епідемії коронавируса, молитва про медичних працівників, які самовіддано борються з поширенням інфекції і рятують людські життя, а також сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

На сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про позбавлення від згубної пошесті і смертоносної зарази та прохання про всіх медичних працівників, а також сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після Божественної літургії Преосвященніший владика Веніамін очолив велику вечірню, за якою були прочитані особливі коліноприклонні молитви святителя Василія Великого.

По завершенні богослужіння владика привітав вірян зі святом П’ятидесятниці та благословив усіх.

Напередодні увечері архіпастир звершив всенічне бдіння у Трьохсвятительському храмі міста.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *