Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
У Чутово відбулися заходи до Дня пам’яті захисників України – Новини Полтавської Єпархії

У Чутово відбулися заходи до Дня пам’яті захисників України

29 серпня Указом Президента України від 23.08.2019 №621 встановлено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

З метою гідного вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в смт. Чутове відбулася поминальна панахида біля пам’ятного знаку загиблим захисникам України за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та поклали квіти до пам’ятного знаку.

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа участь у заході взяв благочинний Чутівського округу протоієрей Олег Коваленко.

Ще більше інформації на наших сторінках Facebook та Instagram.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *