Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
У Свято-Троїцькому Велико-Будищанському жіночому монастирі храмове свято – Новини Полтавської Єпархії

У Свято-Троїцькому Велико-Будищанському жіночому монастирі храмове свято

10 вересня 2022 року, в день знайдення мощей преподобного Іова Почаївського, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филиппа, Божественну літургію у Велико-Будищанському Свято-Троїцькому жіночому монастирі очолив вікарій Полтавської єпархії, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін.

Його Високопреосвященству співслужили прес-секретар Полтавської єпархії протоієрей Миколай Довганич, старший клірик монастиря архімандрит Венедикт (Малета), духівник обителі ігумен Афанасій (Бідний), духовенство Диканьсько-Шишацького благочиння та викладач семінарії протодиякон Яков Прутян.

За Богослужінням молилися настоятелька монастиря ігуменя Нонна з сестрами обителі та настоятелька Горбанівського монастиря м. Полтави ігуменя Ангеліна з сестрами.

Після читання Святого Євангелія владика виголосив проповідь.

За Літургією були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Піснеспіви Божественної літургії виконав митрополичий чоловічий хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

Після літургії владика Веніамін звернувся зі словами настанови до духовенства, сестер монастиря та вірян і благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *