У Великобагачанській громаді провели в останню путь Захисника України

10 вересня 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, благочинний Великобагачанського єпархіального округу протоієрей Василій Фазан у співслужінні духовенства благочиння звершив чин відспівування Захисника України, головного сержанта – командира відділення взводу радіорозвідки розвідувальної роти, старшого сержанта Олексієм Григоровичем Лукашем, жителя с. Довгалівка.

Провести Героя в останню дорогу зібралися жителі громади, друзі, колишні колеги, бойові побратими.

Олексій Григорович – найдорожчий тато, чоловік, син, брат, дядько і побратим. Народився в селі Довгалівка 8 липня 1972 року в сім’ї Лукашів Галини Трохимівни та Григорія Васильовича. Зростав в любові та турботі великої сім’ї, батьків та двох люблячих сестер.

Навчався в Довгалівській школі, а в 1989 закінчив Великобагачанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Вступив до професійно-технічного училища, після закінчення якого відслужив строкову службу в армії. В 1998 році закінчив Дніпропетровський юридичний інститут та працював у Великобагачанському відділі міліції.

26 серпня 1995 року одружився, а вже в 12 жовтня 1996 року в молодої сім’ї народилася донечка Альона.

Подальшу кар’єру пов’язав з юриспруденцією, більше 13 років пропрацював начальником юридичного відділу Великобачанської районної ради.

Восени 2021 прийняв рішення стати до лав Зборйних Сил України, у складі 92 ОМБР ім. кошового отамана Івана Сірка.

З 24 лютого боронив кордони України в Харківській області в складі розвідувальної групи бригади, з кінця квітня прийняв командування розвідгрупою.

Загинув під час виконання бойового завдання в районі Вовчого Яру Харківської області 6 вересня.

Вічна пам’ять.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *