У Веприку відкрили та освятили меморіальну дошку на честь Захисника України

14 грудня 2023 року, настоятель Свято-Успенського храму села Веприк Гадяцького благочиння протоієрей Олександр Білан взяв участь у відкритті та звершив освячення меморіальної дошки, яку встановили у Веприцькому опорному ліцеї на честь Захисника України Іванова Віталія Вячеславовича.

Віталій Вʼячеславович — випускник цього ліцею, загинув на 23 році життя, захищаючи територіальну цілісність України.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну була присутня мама героя, однокласники загиблого, педагоги та учні, мешканці громади, представники влади.
«Воїн Віталій віддав найдорожче – своє життя, захищаючи кордони нашої України. Відтепер пам’ятний знак на стіні ліцею буде постійними спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг випускників освітнього закладу та захисників рідної Батьківщини.» – сказав отець Олександр після освячення дошки.

«Ця пам’ятна дошка стала свідченням вічної вдячності українського народу своїм Захисникам, нагадуючи про відданість, героїзм та жертовність наших односельчан, які обрали місію захисту своєї Батьківщини. Вони пожертвували свої життя заради збереження нашої свободи і мирного неба.» – Звернувся до всіх присутніх голова Великобудищанської ОТГ Микола Іванович Шаблій.

Відкривала дошку мама Віталія. Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки вшанували пам’ять Віталія та усіх воїнів, які віддали своє життя за свободу та територіальну цілісність України.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *