Відбулося засідання вченої ради ПМДС

24 серпня 2020 року у Полтавській місіонерській духовній семінарії відбулося засідання Вченої ради. З благословення ректора семінарії, Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, засідання очолив віцеректор Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін.

Засідання розпочалося з молитви.

На початку роботи Його Преосвященство привітав присутніх з Днем Незалежності України та початком навчального року, озвучив повідомлення щодо навчального процесу та розподілу посадових обов’язків.

Також владика Веніамін запропонував на розгляд кандидатів на отримання іменної стипендії Предстоятеля Української Православної Церкви та стипендії імені святителя Димитрія Ростовського. Обрали кращих.

Члени ради мали міркування щодо проведення у жовтні поточного року семінарської богословської конференції, присвяченої 400-літтю відновлення ієрархії православної Київської Митрополії.

Далі декан богословсько-місіонерського факультету та завідувачі Іконописною школою та регентським відділенням проінформували присутніх про стан готовності структурних підрозділів до початку нового навчального року та запропонували ряд проектів розвитку їх діяльності.

Також члени ради мали міркування щодо організації навчального процесу в умовах пандемія COVID-19 та було розглянуто інші питання порядку денного і прийнято відповідні рішення.

Состоялось заседание ученого совета ПМДС

24 августа 2020 в Полтавской миссионерской духовной семинарии состоялось заседание Ученого совета. По благословению ректора семинарии, Высокопреосвященнейшего митрополита Полтавского и Миргородского Филиппа, заседание возглавил вице-ректор Преосвященнейший епископ Новосанжарский Вениамин.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *