Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Візит волонтерів до дитячого відділення психлікарні – Новини Полтавської Єпархії

Візит волонтерів до дитячого відділення психлікарні

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, Митрополита Полтавського і Миргородського 24 липня 2022 року волонтери центру “Благо” здійснили недільний візит до дитячого відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні імені Мальцева.

Вже по традиції під час візиту відбулося духовне спілкування керівника благодійного центру протоієрея Андрія Сімона з дітьми. Після духовної бесіди, волонтери активно провели час в іграх з дітьми на свіжому повітрі. Так приємно, що не лише сонячні промені, а й дитячі обійми та щирі посмішки зігріли серця усіх присутніх.

Завдяки пожертвам небайдужих людей для дитячого відділення було куплено кондиціонер. Тепер дітворі буде комфортно та затишно. Задоволені діти були і від принесених для них гостинців у вигляді продуктів харчування та смаколиків.

Зустріч принесла неймовірну радість і дітям і волонтерам.
З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *