Волонтери єпархіального відділу соціального служіння та благодійності відвідали Полтавську обласну клінічну психіатричну лікарню імені А.Ф.Мальцева.

4 червня 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, волонтери єпархіального відділу соціального служіння та благодійності під керівництвом протоієрей Андрія Симона відвідали Полтавську обласну клінічну психіатричну лікарню імені А.Ф.Мальцева.

Дні карантину тривають, і немає можливості безпосередньо побачитися з пацієнтами, але добрий християнин повинен нести завжди, навіть якщо буде заборона на справи, то слово підтримки і любові, а також сердечні молитви можуть приносити величезну користь ближнім.

Ось і наші волонтери здійснювали справи милосердя в нинішній обстановці: розвезли продукти харчування (ковбаса, сир, цукерки, печиво), засоби гігієни (мило, шампунь, пральний порошок), одяг і взуття по відділеннях медичного закладу.

А для 9-го дитячого відділення, яке має велику потребу в ремонті, додатково були передані фарба, розчинник, пензлики – словом все те, що необхідно для поліпшення умов перебування на лікуванні маленьких пацієнтів.

Слід зазначити, що адміністрація і лікарі тепло зустріли наших помічників і всіляко сприяли їм.

Як добре, що є в нашому жорстокому і огрубілому світі ось такі небайдужі гарячі серця, які присвячують свій час, віддають свої сили і любов стражденним душам.

Ці світлі люди здатні побачити в навколишніх свого Євангельського “ближнього” і вчаться любити його, “як самого себе”.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *