Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
День Святого Миколая у Зінькові – Новини Полтавської Єпархії

День Святого Миколая у Зінькові

19 грудня 2021 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у Христо-Різдвяному храмі м. Зінькова після святкового богослужіння відбувся концерт, присвячений Дню Святого Миколая.

У концертній програмі взяли участь вихованці недільної школи та хори храму. Звучали величальні пісні, псалми та вірші, складені на честь святителя Миколая. В кінці до присутніх з подячним словом звернувся благочинний Зіньківського округу протоієрей Іоан Бабич і вручив усім дітям солодкі подарунки і “Миколайчиків”.

В цей же день священнослужителі Христо-Різдвяного храму м. Зінькова протоієрей Іоан Бабич та священик Дмитрій Котелевиць відвідали дитяче відділення міської лікарні та Зіньківський дитячий будинок-інтернат імені О.В.Синяговського, поздоровили дітей зі святом та порадували солодкими подарунками.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *