Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
АНОНС. 28 листопада – пам’ять прп. Паїсія Величковського. – Новини Полтавської Єпархії

АНОНС. 28 листопада – пам’ять прп. Паїсія Величковського.

28 листопада 2019 року, у день пам’яті святого уродженця Полтави – прп. Паїсія Величковського, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филипп звершить Божественну літургію в Полтавському Хрестовоздвиженському монастирі, в якуму знаходиться ковчег із часткою мощей прп. Паїсія.

Його Високопреосвященству співслужитимуть делегація Румунської Православної Церкви начолі з ігуменом Нямецького монастиря (Румунія) архімандритом Венедиктом та духовенство Полтавської єпархії.

Початок богослужіння 9-00.

Святі мощі прп. Паїсія Величковського були обрітені у 2013 році в Нямецькому монастирі в Румунії. Священний Синод Румунської Православної Церкви прийняв рішення, що іх частки не будуть роздаватися по храмам та монастирям. Виключення було зроблено лише для чьотирьох місць: Ільїнського скита на Святій Горі Афон, заснованого святим Паїсієм, монастирів Драгомирна та Секул, у яких преподобний був ігуменом, та батьківщини святого – м. Полтави.

28 листопада 2016 року Вісокопреосвященніший архієпископ Ясський, митрополит Молдови та Буковини Феофан доставив до Полтави ковчег з часткою мощей прп. Паїсія Величковського. Відтоді святиня постійно перебуває в Полтавському Хрестовоздвиженському монастирі.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *